PDR – warsztaty Shuffle

Podczas Polish Dance Revolution Shuffle byl stylem, który poprowadziliśmy aż dwa razy, na dwóch poziomach zaawansowania!
W warsztatach mogły wziąć udział osoby, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z shuffle, bądź były na początku swojej przygody z shufflingiem oraz Ci bardziej zaawansowani, którzy trenują na co dzień!

Shuffle Basic był to blok przeprowadzony przez Em Delacrem, którą spotykacie w naszej szkole! Był to blok techniczny, na którym skupialiśmy się nad fundamentami tańca, które są w końcu najważniejsze, bez nich ani rusz do przodu! Na tym warsztacie uczestnicy dowiedzieli się jak poprawnie tańczyć Running Man, poznali jego wariacje i techniki wykorzystywania go w przestrzeni. Wiedza ta zdecydowanie rozjaśnia pogląd na shufflowy ruch i sprawia, że tańczymy świadomie i wiemy jaką drogą iść, aby szybko i sprawnie się rozwijać.

Shuffle Intermediate – blok przeprowadzony przez Oleksandra Proshyn, tancerza który przyjechał do nas prosto z Krakowa, aby podzielić się wiedzą i umiejętnościami. Olek skupił się w dużej mierze na muzykalności – na tym warsztacie uczestnicy dowiedzieli się jak interpretować muzykę, jak zaplanować dodatkowe smaczki pod czas tańca, a nawet tego, jak szybciej zapamiętywać nowe choreografie! I samej choreografii również nie zabrakło!