ELECTRO SWING – Em Delacrem / Warsztaty od podstaw / 9 lipca

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Wszystkich pasjonatów muzyki i tańca zapraszamy na warsztaty Electro Swing we Wrocławiu!
9 lipca, godz. 14.00 – 17.00
Kazimierza Wielkiego 27
Czy wiecie, że w naszym mieście istnieje największa społeczność tancerzy Electro Swing na świecie? A do tego, jesteśmy jedynym miejscem w Polsce, gdzie możecie nauczyć się tańczyć do tego gatunku muzycznego!
A wszystkie treningi odbywają się w naszych murach pod okiem Em Delacrem, która jako pierwsza polska tancerka została członkiem międzynarodowej organizacji Electro Swing Thing, która zajmuje się tworzeniem i promowaniem stylu electro swing w muzyce i tańcu! EST w swoich szeregach posiada wszystkich najbardziej znanych i uwielbianych artystów, którzy zaledwie kilkanaście lat temu zrewolucjonizowali rynek muzyczny i stworzyli nowy gatunek, jakim jest NEO SWING ❤
Koniecznie sprawdźcie! https://electroswingthing.com/
Jeśli niekoniecznie kojarzycie co się tu z czym je, wpadajcie na kanały do Em Delacrem, która wprowadzi Was do tego świata. Na pewno będziecie chcieli spróbować swoich sił i wymienić się tą wystrzałową energią!
BĘDZIE SZTOS.
Warto również wiedzieć, że tu nie kończy się nasza przygoda. Na tych warsztatach zapoznacie się z podstawami, więc nie musicie mieć żadnego doświadczenia.
ALE! Są one wprowadzeniem do większej warsztatowej imprezy, która odbędzie się 5-7 sierpnia! Tutaj zapłonie ogień dla osób które już miały okazję uczestniczyć w warsztatach od podstaw, dlatego jest to okazja nie do zmarnowania!
Czekamy na Was, ale mamy tylko 10 miejsc, więc spieszcie z zapisami!