Nowe kursy SHUFFLE!

NOWE GRUPY W LUTYM:
środa 19.00 start 1.02

czwartek 17.00 start 9.02

Zapraszamy na kurs tańca shuffle! Naucz się kroków i poznaj tajniki tego popularnego tańca, który pojawił się na scenie tanecznej po raz pierwszy w Australii. Shuffle to taniec, który polega głównie na przeskakiwaniu i kręceniu się na parkiecie, a także na kombinacji ruchów nóg i rąk. Taniec ten jest bardzo energiczny i wymaga dużo koordynacji i rytmu.

Nasz kurs tańca shuffle jest przeznaczony dla osób w każdym wieku i poziomie zaawansowania. Będziemy się skupiać na poprawnej technice i stylu, aby pomóc Ci tańczyć płynnie i z pewnością siebie. Nauczymy Cię także, jak łączyć różne kroki, aby stworzyć własne, unikalne choreografie.

Nie musisz mieć doświadczenia w tańcu, aby wziąć udział w naszym kursie. Nasz doświadczony instruktor przeprowadzi Cię przez każdy krok i pomoże Ci opanować podstawy tańca shuffle. Będziesz mieć również możliwość tańczenia z innymi uczestnikami kursu, co pozwoli Ci na rozwijanie swoich umiejętności tanecznych w grupie.

Nie czekaj i dołącz do nas już dziś! Taniec shuffle to świetny sposób na relaks i rozładowanie stresu, a także na rozwój koordynacji ruchów i kondycji fizycznej. Do zobaczenia na parkiecie!